Pas emisionit filluan pelqimin ne distance, Sindi martohet me Blerimin!?

Sindi Loci ishte violinstja e talentuar e cila u bë e famshme me pjesëmarrjen e saj në emisionin e dashurisë, “Për’Puthen”.

Ajo që në hyrjen e saj tràzoi shumë ujëra dhe shkaktoi shumë diskutime në studio dhe në publik.Në emision Sindi pati shumë takime më çunat ku në fund u deklarua për bukuroshin turk, Muratin.

Murati u tërhoq nga pëlqimi për Sindin duke dalë çift nga emisioni me konkurrenten provokuese, Olën.Pas daljes nga emisioni, Sindi duket se ka nisur një ‘pëlqim’ në distancë me ish-konkurrentin nga Maqedonia, Blerim Dautin.

Ato kanë postuar shumë ‘InstaStory’ në rrjetet e tyre sociale duke ‘ngàcmuar’ njeri-tjetrin.

Mediat rozë alùdojnë midis një romance midis Sindit dhe Blerimit.Ajo çfarë ka bërë fansat që të mendojnë se çifti po frekuentohet bashkë është veprimi i fundit i Sindit.

Ajo ka qenë në qytetin e Strugës duke bërë një set fotosh me fustane nusërie. Të gjithë e dinë që Struga nuk është shumë larg nga Tetova e Blerimit.Edhe pse ato nuk kanë postuar foto bashk ‘mund’ edhe të jenë takuar me njëri-tjetrin.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME