“Babi ka heq shumë, është idhulli im”, futbollisti shqiptar në lot në mes të emisionit

116

Futbollisti i përfaqësuese së Kosovës, Valon Berisha nuk ka mundur të përmbahet nga emocionet në emisionin “E premtja me Halilin”.

Në një video të publikuar, Berisha shihet duke qarë, pasi e kujton kohën se si është rritur dhe vështirësitë e hasura.

Lojtari i Reims në Ligue 1 në Francë, flet edhe për përpjekjet dhe sakrificat e babait të tij.

“Edhe na s’kena pas kur jena rrit. Babi ka heq shumë, është idhull i jemi, e du shumë”, u shpreh 28-vjeçari