Sidrit Bejleri takohet pas shumë kohësh me Adi Krastën: A mos vallë u …

Adi Krasta dhe Sidrit Bejleri janë dy nga emrat e njohur shqiptarë, të cilët kanë korrur sukses në fushat e tyre përkatëse.

Njëri është një nga gazetarët më të mirë në Shqipëri, ndërsa tjetri është një nga këngëtarët më të dashur për publikun.

Mirëpo, duket se dy personazhet janë takuar pas shumë kohësh. Ka qenë Sidriti që ka publikuar në Instagram foton, shoqëruar me shkrimin: “Shumë kohë pa u takuar nga afër me Adi Krastën. A mos vallë u plakëm? S’e besoj sidoqoftë”.

Nuk dihet se çfarë i ka bërë bashkë Sidritin me Adin, por të gjithë janë kuriozë nëse i lidh ndonjë projekt apo thjeshtë miqësia. Gjithçka mbetet për t’u parë në vijim.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME