Selami Jenisheri në lot: Jam betuar para popullit dhe Ylli Rakipit që nuk do…!

208

Selami Jenishehri, i partisë së pensionistëve, deputeti që votoi pro shkarkimit të Metës, shpjegoi në emisionin “Të Paekspozuarit” në MCN TV, që nuk ka marrë asnjë lek apo shpërblim, për të votuar kundër Metës.

Jenishehri u përlot pak, dhe deklaroi se është betuar para popullit dhe gazetarit Ylli Rakipi, që nuk mund të blihet kurrë.

Megjithatë, Jenishehri tha se disa prej kolegëve të tij, janë kompromentuar…