Çfarë po ndodh? Atdheu kap Shqipen dhe e puth në befasi! Del fotoja…

148

Atdhe Xharavinaj, ish konkurrenti i reality show ‘PërPuthen’, i cili doli çift nga emisioni me Sara Malaj dhe pak kohë më vonë çdo gjë mes tyre u shùa, mori fund.

Natën e kaluar mësohet ta kenë kaluar bashkë në një club të Tiranës, ku prezent ishte edhe opinionisti Arjan Konomi.

Nuk dihet ende nëse mes tyre do rilind diçka apo jo, por ajo që dihet është fakti se Atdheu po “kërcen sa në një lule në një tjetër”.

Shqipe Hysaj publikoi pak orë më parë një video në rrjetin social Instagram, një Story, self video duke folur, por pak sekonda me pas shfaqet Atdheu pas saj dhe i rrémben një puthje Shqipes.

Kjo e fundit pa asnjë kompleks e publikon videon, me mbíshkrimin “ti je i çméndur, gjejeni me çfarë do vijë në Fier?” dhe i bën ‘tag’ Atdheut.

Me sa duket Atdheu nuk ka dashur që kjo puthje të zbùlohet dhe taggun e Shqipes ne profilin në Instagram , nuk e ka pranuar.

Nuk duket të ketë postuar videon me puthjen e dhénë ndaj Shqipes, edhe pse aktiv me video e foto te ‘taguara’ shfaqet çdo min. Arsyeja mbetet për tu zbùluar.