Më mirë pak se asgjë…/ Pasi dështoi në zgjedhjet e 25 prillit, Rudina Hajdari i futet modelingut

224

Deputetja Rudina Hajdari e cila nga shtatori nuk do të jetë më në Kuvendin e Shqipërisë, duket se ka gjetur pasione të reja.

Ajo është tashmë në SHBA ku ka ndarë momente nga përditshmëria por edhe nga zhvillimet e reja. Jo më larg se dje, Hajdari ka publikuar një foto nga studioja e fotografit shqiptar me famë botërore, Fadil Berisha.

“Kur je me @fadilberishaphotography dhe ndihesh mirë me veten 📸 😎 #neëyork 🍎❤️ makeup💄:@tore__mua #nofilter“,-shkruan Rudina në Instagram, duke i hapur vetes rrugë të reja. A do ti ecë modelingu si politika? Të shpresojmë që jo… /Dosja.al