“Kam pasur takime stresante, më pëlqen të jem më alegro”, plasin përkëdheljet dhe puthjet në Përputhen 40

Lindita tha emrin e Ilirit, për takimin e radhës në “Për’puthen”, pasi nuk kishte mundësi tjetër zgjedhjeve. Sot, konkurrentja thotë se “jo vetëm nuk u pendova, por u ndjeva shumë mirë me Ilirin, nuk e prisja”.

Lindita: E kisha siklet të zgjidhja se të kam parë në shumë takime me Lindën dhe Gilbertën

Iliri: Aty janë të luhatur nga të gjithë, asnjë nuk është i fokusuar

Sipas tij, ky takim është i veçantë për të: “Kam pasur takime stresante, më pëlqen të jem më alegro dhe tani ndihem i lumtur”.

Më tej, Iliri i dhuron një kurorë dhe buqetë me lule Linditës. Kujtojmë se një kurorë të tillë i ka dhuruar më parë dhe Lindës, në një nga takimet .

Ndërkohë, Lindita tregon si do që të jetë mashkulli, të cilin nëse e gjen, do të vijë të jetojë në Shqipëri:

Lindita: Do të kthehem në Shqipëri vetëm po gjeta personin e duhur. Nuk dua mashkull të thotë jam unë o s’ka!

Iliri: Ajo që nuk dua, kurrsesi të mos jetë arrogant

Në studio, Lindita e vlerësoi këtë takim si “një nga më të mirat që ka realizuar ndonjëherë”.

TE TJERA