FOTO/ Deputetët të lumtur pas shkarkimit të Metës, ja çfarë bënë ata pas…

90

Deputetët e maxhorancës dhe jo vetëm janë parë të qeshur pas numërimit të votave për shkarkimin e presidentit Ilir Meta.

Halit Valteri i cili në këtë mandat ndodhej në radhët e opozitës por më pas kandidoi për PS-në ka pozuar mjaft i lumtur në drejtim të kamerës.

Ndërkohë deputetët e tjerë janë afruar pranë njëri tjetrit duke biseduar.