“Të dua në çmenduri”, Rezarta Shkurta uron nipin e Enver Hoxhës me videon pasionante

Marrëdhënia e Rezrta Shkurtës me nipin e ish-diktatorit Enver Hoxha, Ermalin ka qenë gjithmonë në qendër të vëmendjes dhe ka shumë kuriozitet nga publiku.

Rezarta publikon herë pas here pamje me Ermalin ku nuk le asnjë rast pa treguar dashurinë për bashkëshortin.

Sot Ermali feston ditëlindjen dhe Rezarta nuk ka nguruar të publikojë një video ku çifti shfaqet në një kërcim mjaft pasionant dhe sensual.

“Gëzuar ditëlindjen dashuri! Zoti më ka dashur shumë që të solli në jetën time. Të dua në çmenduri…. Përgjithmonë”, shkruan Rezarta e cila nuk le rast pa shprehur dashurinë për partnerin./albeu.com/

TE TJERA

spot_img