Përputhen mbaroi, po skandalet jo/ Zihen keq Atdheu dhe Arsimi s’lanë gjë pa thënë: Ti je nëna e…

91

Diten e djeshme vume re se shoqeria e madhe mes Atdheut dhe Andit kishte marre fund, dhe kjo u dallua nga postimet e Atdheut ne rrjetet sociale.

 

Ai beri nje shkrim ne Insta Story ku thoshte se ua ka hequr vizen disa personave te cilet i quante vellezer, pasi ia kishin punuar pas shpine.

 

Gjithashtu edhe Andi edhe Atdheu nuk e ndjekin me njeri tjetrin ne Instagram qe prej mbremjes se djeshme. Me pas Atdheu beri nje tjeter postim ku beri nje liste me te tere emrat e konkurenteve te Perputhen per te cilet kishte respekt dhe ishte i gezuar qe i kishte njohur.Tek kjo liste mungonte Andi, por gjithashtu edhe emri i Arsimit.

 

Arsyeja e zenkes se Atdheut me Andin nuk dihet ende, por ka gjasa qe edhe Arsimi te kete qene pjese e kesaj zenke, pasi emri i tij jo vetem qe mungonte ne liste, por edhe kishte bere nje postim dedikuar Atdheut ku e quante “Nona i aktrimit”. Pas ketij postimi, edhe Atdheu me Arsimin nuk ndiqen me ne Instagram me njeri tjetrin.