Fotot që do t’iu lënë pa mend: Xhensila Myrtezaj tregon linjat “e nxehta” në krahët e Besit

652

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Xhensila Myrtezaj i ka surprizuar të gjithë me fotot e publikuara pak më parë në Instagram.

Ajo që bien në sy janë linjat perfekte trupore të palestruara. Ndonëse është nënë e një vajze, Xhensila duket shumë “e nxehtë” dhe vëmendje tërheqin muskujt e barkut.

Këngëtarja nuk ka nguruar të ndajë edhe një foto me bashkëshortin, Besin, ku shfaqen shumë pasionantë duke u parë sy më sy.

“Lëre diellin të ndriçojë në shpirtin tënd”, ka shkruar Xhensila krahas fotove.