Foto/ Demi Rose godet sërish, zbulon më shumë se ç’duhet me fustanin vishnje

Modelja që është e njohur për hiret e saj bombastike, Demi Rose kësaj radhe ka zgjedhur të shfaqet më e ëmbël.

 

Si gjithmonë tërheqëse, ajo ka zgjedhur të veshë një fustan vishnje me lule dhe një të verdhë në fotot e fundit të saj. Edhe pse në një mënyrë më të thjeshtë, sërish kanë rënë në sy format e modeles.

 

- Publicitet -

TE TJERA

spot_img