HYRJELAJMESHOWBIZAmbasadorja Kim zuri shoqe, ajo tregon si lindi miqësia speciale mes saj...

Ambasadorja Kim zuri shoqe, ajo tregon si lindi miqësia speciale mes saj dhe Ermira Babaliut

Ambasadorja amerikane Yuri Kim ka vizituar Pogradecin dhe vizitën e saj e përmbylli buzë liqenit duke shijuar live muzikën e Ermira Babaliut. Mes kësaj të fundit dhe ambasadores ekziston një miqësi speciale të cilën Kim, e ka zbuluar si nisi.

 

“Si nisi dhe si po shkon… Ermira Babaliu dhe unë u takuam duke ndërruar avionët në aeroportin e Frankfurtit, shkurtin e vitit që shkoi. Na shkoi aq mirë biseda ato 5 minuta saqë i premtuam njëra-tjetrës të takoheshim në Pogradec, muajin pasardhës, por karantina na i prishi planet.

 

Pas më shumë se një viti, jemi më në fund bashkë, në Pogradec. E mbajtëm premtimin. Për pak orë, Ermira do këndojë “Kali i Bardhë” dhe shumë hite të tjera dhe unë do jem aty për ta duartrokitur. Mira më tregoi pak nga performanca teksa qëndronim pranë liqenit”, shkruan Yuri, krah fotove dhe një videoje.

TE TJERA

spot_img