Plas gallata/ ‘Berisha ka ndërtuar pa leje’, rrjeti tallet keq me Erion Braçen, ja foto që nxjerrin

Zv.kryeministri Erion Braçe është vënë në lojë së fundmi në rrjetet sociale.

Kjo ka ndodhur në të njëjtën kohë kur IKMT ka nisur aksionin për shembjen e ndërtimeve pa leje në bregdet, pas paralajmërimit të kryeministrit Edi Rama.

Konkretisht, një qytetar i ka shkruar Braçes se ka zbuluar një ‘ndërtim pa leje’ te Gjiri i Lalzit të cilin e ka bërë Sali Berisha.

Dhe numri i dy i qeverisë, i entuziazmuar që e kapi ish-kryeministrin ‘mat’, bie në grackë dhe i kërkon fotografi.

Ajo që i vjen është një kështjellë në rërën në bregut të detit. Kaq ka mjaftuar, që rrjeti të shpërthejë menjëherë në tallje!

Pasi shfaqi premierën e filmit ‘Sofia’ në Londër, Arbana Osmani ‘kryqëzohet’ nga ndjekësit e saj: Je mendjemadhe!

Ndeshja e mbrëmshme e Botërorit, Serbi-Zvicër u përjetua shumë nga shqiptarët për shkak të dy futbollistëve me origjinë shqiptare, Shaqiri dhe Xhaka të cilët...

Dritat më të mahnitshme të Krishtlindjeve nëpër botë

Në Krishtlindje, qytetet ndriçojnë, kopshtet publike janë të ngjyrosura dhe rrugët, sheshet rikrijojnë atmosferën e Krishtlindjes, lumturisë dhe dashurinë e vërtetë…   Ka vende ku dekorimet...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Dritat më të mahnitshme të Krishtlindjeve nëpër botë

Në Krishtlindje, qytetet ndriçojnë, kopshtet publike janë të ngjyrosura...