Eduartit i ikën mendja, Arbana ia “prish” emisionin live…

175

Këtë të Shtunë ishte puntata finale e emisionit “Dua të të bëj të lumtur”.

Moderatorja Arbana Osmani tregoi një moment kur i kishte bërë një kamer të fshehtë regjisorit Eduart Grishaj, njëkohësisht dhe partneri i saj.

Ajo e kishte bërë të besonte se gjatë xhirimit të emisionit ishin shfaqur probleme teknike. Fillimisht ekrani i madh kishte filluar të kishte probleme, më pas ndriçimi dhe kamerat.

Eduarti ishte acaruar keq, duke u shprehur: “Kanë ikur të gjitha. Çfarë po ndodh? Pse e lëviz kamerën si amator m burrë, sikur ke filluar dje? Dyshi, o Kosa ça po ndodh m burrë? Po ça bëhet këtu, ik kamera, ik ndriçimi…”.

Më tej Arbana i kishte treguar se ishte e gjitha një lojë e saj dhe e stafit.