Sindi ‘PërPuthen’ bëhet…nuse!

77

Sindi Loci është padyshím ndër konkurrentet më të përfolura të emisionit më të ndjekur në trojet shqiptate “Për’Puthen”.

Ajo pati shumë romanca në emision, e fundit ajo me Muratin ku gjithë publiku mendoi se do dilte çift por kjo gjë nuk ndodhi.

Bukuroshi turk preferoi të dilte çift me Oltën dhe ta vazhdonin marrëdhënien e tyre jashtë.

Sindi foli pas largimit nga “Për’Puthen”, si e ftuar në “Shqipëria Live” në Top Channel.

Ajo tha se një nga arsyet kryesore ishte sezoni i provimeve dhe udhëtimi drejt një shteti tjetër ku duhet të qëndronte në karantinë.

Ish-konkurrentja u shpreh se kishte momente kur i rràhu zemra, por asnjë prej njohjeve nuk shkoi në fazën që të krijohej një lídhje dashurie.

Ish-konkurrentja që pas daljes nga emisioni duket se po shijon famën dhe pushimet njëkohësisht.

Ajo është mjaft aktive dhe në rrjete social ku herë pas here poston rregullisht momente të ndryshme nga përditshmëria e saj për ndjékësit e saj.

Së fundmi ajo ka ardhur me foto ndryshe. Sindi ka pòzuar me veshje si nuse, por jo me vellon tradicionale të bardhë siç shohim réndomtë por me një vello elegant.

Ajo postoi disa fotografi ku dukej e veshur me fustan te nuseve e me kurorë në kokë. Vlen të theksohet se ‘rrobat e nusërisë’ i paskan mjaft hije Sindit, dhe vetëm…burri i mungon!