Valer Kolnikaj i “Big Brother” nuk përmbahet, sulmon ashpër Bora Zemanin: Nuk di të flasë

161

Të gjithë ne e dimë natyrën e drjetëpërdrejtë që ka ish banori i Big Brother Valer Kolnikaj. Herë pas here, ai nuk kursen të komentojë as personazhet e njohur publikë.

Së fundmi, duket se radha për tu komentuar nga Kolnikaj ka qenë e prezantueses së emisionit “Përputhen” në Top Channel, Bora Zemanit.

Teksa ishte i ftuar në një emision në Ora Neës, ish banori i “Big Brother” sulmoi ashpër Zemanin.

”Kam parë një person që lexon vetëm skenar, flet me atë zërin po njësoj, fjalën dëgjoj e thotë digjoj. Nuk mund të them dicka tjetër sepse akoma nuk e kam parë aftësinë e saj profesionale. Jam dakort të bazohesh tek skenari por jo vetëm ta lexosh atë dhe të thuash po të njëjtat fjali standarte.”- është shprehur Valeri.