Përplas 40-vjeçaren mbi vijat e bardha, shoferi largohet nga vendngjarja

68

Një 40-vjeçare është përplasur nga një makine teksa po kalonte te vijat e bardha. Ngjarja e rëndë ka ndodhur përballë Policisë Bashkiake te rruga e Kavajës në Tiranë gjatë pasdites së sotme.

Pas përplasjes shoferi është larguar menjëherë nga vendi i ngjarjes. Gruaja është dërguar në spital ku po merr dhe mjekimin e nevojshëm, ndërsa nuk dihen ende gjendja e saj.

Policia ka nisur hetimet për aksidentin dhe identifikimin e autorit.