Dy moderatorët e Top Channel bënë publike lidhjen e tyre pak ditë më parë, tani e ka radhën unaza në gisht

168

Graciano Tagani dhe Argjira Spanca pranuan së fundmi lidhjen e tyre për të cilën ishin përfolur aq shumë, në emisionin “E Diell”. Ndërkohë që dyshja nuk zbuloi shumë detaje për marrëdhënien e tyre, kurioziteti i publikut sa vjen e është rritur.

Balerini i njohur dhe moderatorja nga Kosova kanë treguar më shumë për romancën e tyre në intervistën e tyre të parë ekskluzive si çift, të cilën e kanë dhënë në emisionin e ri të Aulona Mustës, “Natën me Aulonën”, që do të transmetohet të shtunën në orën 21:30 në ekranin e MCN.

Ata kanë zbuluar detaje nga jeta e tyre profesionale, por sidomos nga ajo personale. Graciano dhe Argjira kanë treguar si ka nisur lidhja e tyre, si po shkon edhe planet e së ardhmes ku mund të përfshihet edhe një dasmë.

Në studio, gjithashtu ka ndodhur edhe gjesti “i shumë pritur”. Me kërkesën e autores dhe moderatores së emisionit, Aulonës, Graciano i ka vendosur unazën në gisht Argjirës.

“Naten me Aulonen”, një kombinim mes talk show-t dhe late night shoë-t vjen në ekranin e MCN me intervista, debate, lojera në studio dhe jashtë saj çdo të shtunë në orën 21:30!