Xhensila Myrtezaj më e lumtur se kurrë, zbulon më në fund se…

216

Xhensila Myrtezaj është një këngëtare vërtet e talentuar, e cila ka bërë disa hite muzikore.

Këtë herë, Xhensila vjen me një projekt tjetër, dhe nuk është një këngë. Megjithatë, ajo përsëri sjell një tjetër formë arti.

Bëhet fjalë për një markë të quajtur “SILA”, dhe duket se do të ketë kremra të ndryshëm. Lajmin e ka bërë të ditur Xhensila, përmes rrjetit të saj social.

Ju prezantoj me sekretin tim! E lumtur që pas një kohe të gjatë pune kolosale, më datë 9 qershor “SILA” nis rrugëtimin e përbashkët me ju.