U bë në modë kjo gjë… Pas Ori Nebiajt, një tjetër moderatore e Top Channel do ti futet politikës

93

Moderatorja e njohur e Top Channel, Fjoralba Ponari ka realizuar së fundmi një bisedë virtuale me ndjekësit, gjatë së cilës ka bërë një deklaratë të papritur.

 

Është e mundur që Fjoralbën ta shohim së shpejti në politikë. Këtë e ka deklaruar vetë ajo, teksa një ndër ndjekësit e ka pyetur: “Po pas televizionit mund ta zgjidhje politikën?”.

 

Moderatorja nuk ka hezituar t’i përgjigjet, duke i habitur të gjithë. “Mundem dhe do ta bëj”, është shprehur Fjoralba.