Trejsi Sejdini nuk i lë vend imagjinatës

347

Supermodelja së fundmi ka publikuar në llogarinë e saj në Instagram disa foto nga pushimet që po kalon në Maldive.

Ajo i ka kapur flokët pas duke nxjerrë në pah fytyrën dhe tiparet ka zgjedhur t’i theksojë me anë të make up-it profesional.