Rudina na tregoi se në emision edhe luhet me …

106

Rudina Magjistari ka gjithë jetën në televizion dhe pothuajse një dekadë në emisionin e saj të përditshëm të pasdites. Me gjithë natyralitetit që e karakterizon, ajo shpesh na ka treguar se nuk ka rregulla të shkruara për ekran, ndaj është e para që del jashtë kornizave.

 

Këtë herë gjatë një bisede me mikesha volejbolliste të ftuara në studio, ajo mori topin dhe nisi të luajë me vajzat (sigurisht me improvizim), duke ju kërkuar edhe të flasin.

 

Topi hidhej sa në një cep të studios tek tjetri dhe situata dukej shumë argëtuese nga ekrani. Padyshim edhe e pazakontë, por Rudina na ka surprizuar shpesh, ndaj nuk habitemi më.

Lexo edhe:   Habit këngëtarja e njohur shqiptare: Vjehrrën e kam gjetur, e kam nga Tropoja, por s’kam burrë (video)