Pranoi se ka bërë gjoksin, Kejvina Kthella tregon publikisht… Po ju si mendoni?

219

Modelja Kejvina Kthella është një ndër emrat më të njohur e të komentuar të showbiz-it, e cila tërheq shpesh vëmendjen me pozat e saj në rrjete sociale.

Së fundmi, bukuroshja ka treguar se është në Dubai ku po feston edhe ditëlindjen e saj të 26 dhe gjithashtu ka treguar se është në shoqërinë e aktores kosovare Arta Elezaj.

Së fundmi, Kejvina përmes një videoje të realizuar në rrjete sociale ka zbuluar se ka kryer një ndërhyrje estetike. Pa komplekse dhe pa tërësisht pa doreza, ajo ka lënë të kuptohet se ka bërë një ndërhyrje në buzë.

“Buzët si qershi nga (emri i doktorit italian)”, ka shkruar modelja të cilës mesa duket po i pëlqejnë aq shumë buzët e saj “të reja”.

Kujtojmë se më herët modelja ka pranuar një tjetër ndërhyrje që është gjoksi.