HYRJELAJMESHOWBIZMomenti me i keq ne jeten e saj ka qene kur jetonte...

Momenti me i keq ne jeten e saj ka qene kur jetonte me Beartin… Ja cfare tha Tea qe na shokoi te gjitheve!

Tea Trifoni eshte nje nder konkurrentet me te dashura te “Perputhen” dhe me te njohur te ekranit shqiptare, pasi ka me mijera fansa te cilet e duan dhe e mbeshtesin pa fund ne rrjetet sociale. Bukuroshja e ekranit shqiptare vazhdimisht ndan foto dhe video me ne nga perditshmeria e saj me miqte dhe familjaret e saj.

 

Bukuroshja e ekranit shqiptare ka bere mjaft buje ne emision per shkak te marrdhenies se saj me Andin, me te cilin doli cift nga ky emision, por nje cift aspak i vertete, por gjithcka u be vetem per te fituar fansa. Por e verteta e tyre u zbulua hapur shume pak kohe pasi dolen nga emisioni, ku Bearti postoje njel video qe ai i kishte bere Teas, ne debore.

 

Me ane te kesaj video ai i vertetoje te gjithe fansave te emisionit “Perputhen” qe ne te vertete ai dhe Tea jane bashke dhe cifti Andi dhe Tea ishte thjesht nje cift i sajuar per publikun. Por menjehere pas zbulimit te vertetes Tea dhe Bearti pas disa javesh i dhane fund marrdhenies se tyre ne festen e ditelindjes se Teas, pasi Bearti bente skena xhelozie te vazhdueshme.

 

Menjehere pas ndarjes ajo i rrefeu publikut dhe fansave te saj qe marrdhenia e saj me Beartin ishte teper toksike, pasi ky i fundit kishte marre rolin e kontrolluesit dhe ne asnje moment nuk e linte ate vetem. Tea edhe pse kaloj ne nje stad tjeter me Beartin, deri ne bashkejetese, nuk mund te duronte me skena xhelozie te tilla, sipas saj.

 

Por Bearti i pergenjeshtroje te gjitha keto lajme te paverteta, pasi shkaku i ndarjes se tyre nuk ishte aspak ajo, por disa shkaqe te tjera per te cilat Bearti preferon te mos flase. Por sot Tea eshte pyetur nga fansat e saj se cili ka qene nje nder momentet me te keqija ne jeten e saj qe ajo ka kaluar dhe bukuroshja i eshte pergjigjur permes nje foto dhe video

 

Ajo poston nje video kur bashkejetonte me Beartin dhe nderkohe kishte postuar nje foto me nenshkrimin aspak te kendshem “shenim vetes: Ti je nje m*t mama”, duke treguar se sa keq ndihej ajo ate periudhe kur ishte ne nje marrdhenie me Beartin. Le ti urojme bukuroshes tone me te mirat dhe shume suksese ne gjetjen e dashurise se vertete.

TE TJERA

spot_img