Dolën çift nga ‘PërPuthen’, Atdheu dhe Sara i japin fund lidhjes së tyre…?

130

Sara dhe Atdheu dukej se po jetonin një histori të bukur dashurie, që do të zgjaste shumë, por në fakt nuk ndodhi kështu.

Çifti i ka dhënë fund lídhjes dhe këtë e konfirmoi vetë Sara përmes postimeve në rrjete sociale.

Fillimisht ajo ka publikuar në Instagram një shprehje ku shkruhet “Mos i beso askujt” dhe e ka pasuar me figurën e një gjarpri.

Më vonë Sara ka postuar një shprehje në të cilën shkruhej:

“Jam 106% beqare”.

Gjithashtu Sara nuk e ndjék më Atdheun në Instagram, duke i vénë vulën ndàrjes prej tij.

Nga ana tjetër Atdheu vazhdon ta ndjekë Sarën, gjë që do të thotë se konflikti ka qenë i njëanshëm dhe vendimi për ndarje ka qenë vetëm nga ish-konkurrentja e “Për’Puthen”.

Kujtojmë se Sara dhe Atdheu dolën bashkë çift nga “Për’Puthen” dhe i habitën të gjithë me vendimin e tyre të papritur.

Sara ishte duke konsoldiuar raportin e saj me Gelianin, por papritur ajo vendosi të largohej me Atdheun.