Publikohet spoti ‘HOT’, Antonela e Për’Puthen tashmë krah moderatorit të njohur

184

Ish-konkurrentja e Për’Puthen, Antonale Berisha do të jetë pjesë e një prej emisioneve më të ndjekura në Top-Channel.

 

Pas përfundimit të “Për’puthen”, ajo do bëhet pjesë e emisionit sportiv “Top Arena”, që transmetohet në ekranin e “Top Channel” dhe do i dedikohet kampionatit europian.

 

Ky emision rikthehet në ekran nga 11 qershori deri 11 korrik çdo natë në orën 22:00. Antonela do jetë krah Ed Manushit, Alesia Bamit, Redi Jupit dhe Lorenco Jeminit.

 

Lajmi është bërë i ditur në faqen zyrtare të Top Channel ku është publikuar edhe spoti i emisionit. Ish-konkurrentja shfaqet në videon prezantuese, teksa Manushi premton surpriza.