Nga drama e familjes Ana Lleshi kalon tek puthja në buzë në studion e Why?Not

239

Ish- konkurentja e emisionit ‘Përputhen’, Ana Lleshi ishte e ftuar në studion e “Why Not” të Roza Latit në RTV Ora.

Ndër të tjera Ana i është përgjigjur pyetjeve provokuese të gazetarit dhe pas kësaj i ka dhënë dhe një puthje.

Kush janë pyetjet provokuese dhe më pas puthja?

Shikoni videon