Kejvina feston sot ditëlindjen dhe na tregoi se çfarë ka të ‘bërë’ në trupin e saj (FOTO)

62

Modelja, ka lindur me 2 qershor dhe ajo mbush plot 26 vite jetë.

Së fundmi, Kejvina na ka treguar përmes një videoje të realízuar në rrjete sociale se ka kryer një ndërhyrje estetike.

Pa komplekse dhe pa tërésisht pa dòreza, ajo ka lënë të kuptohet se ka bërë një ndërhyrje në buzë.

“Buzët si qershi nga (emri i doktorit italian)”, ka shkruar modelja të cilës mesa duket po i pëlqejnë aq shumë buzët e saj “të reja”.

Në llogarinë e Kejvinës në Instagram shohim shpesh pòza pròvòkuese, ku tregon linjat séksi e format bòmbastike që shumica ia kanë zíli.

Shumë herë modelen e kanë akùzuar për photoshop, duke pretenduar se ajo nuk është fiks ashtu siç shfaqet në foto.

Këto komente Kejvina i ka marrë gjithmonë me sportivitet dhe më herët i ka vendosur pikat mbi “i” të gjitha këtyre fjalëve.

Me një video të publikuar në InstaStory, modelja i ka bërë të gjithë të flasin me vete teksa ka treguar trupin në një video ku s’mund të bënte photoshop.