Roza Lati shfaqet komplet pa rroba dhe befason: Do të isha miliardere po të shisja kasetën time të s*ksit (Foto)

Roza Lati është një ndër vajzat më të komentuara më të guximshme të showbizit shqiptar. Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku poston foto dhe video nga përditshmëria.

Së fundmi Roza Lati ka ndarë me fansat disa video të shkurtra, ku shfaqet nu do në vaskën me shkumë.

Moderatorja tenton të mbulojë me duar pjesët int ime, ndërsa bën dhe një “deklaratë të çuditshme”.

“Do të isha miliardere po të shisja kasetën time të se ksit”, shkruan Lati në një prej videove të publikuara në Instastory.

Në një story tjetër ajo shkruan: “A e dini ç’po ndodh?”, duke ngjallur edhe më shumë kuriozitet për ndjekësit e saj.

TE TJERA