Rakip Suli ‘injoron’ Luana Vjollcën! Zgjedh moderatoren e preferuar, në krye të ‘Big Brother’ dëshiron Albanën

240

Rakip Suli e ka një të preferuar në mesin e moderatoreve shqiptare. Në ‘Facebook‘ u hap një sondazh se cilën moderatore dëshiron në krye të ‘Big Brother Vip’. Në foto janë vendosur Luana Vjollca dhe Arbana Osmani.

Suli ka komentuar poshtë fotos që dëshiron Arbanën:

‘Arbana‘-shkruan ai i prerë.

Në fakt, kjo përgjigje nuk është aspak habi, pasi ai ka komentuar në grupin e fansave që është hapur në ‘Facebook’ për Albanën, në të cilën është pjesë.

Mesa duket Rakip Suli paska kohë të lirë që të lundrojë në rrjetin social, e madje të komentojë në foto. Ku i dihet se në cilat postime të tjera mund të gjejmë komente të Sulit…