Me bìkini në jaht, Arta dhe Kejvina ‘tërbôjnë’ rrjetin me festën e “çmendur” të ditëlindjes

94

Modelja Kejvina Kthella ka festuar ditëlindjen e saj në Duabi, nën shoqërinë e Arta Elezajt.

Kejvina ka organizuar një super festë, me tollumbace dhe torta të mëdha. E veshur ekstravante dhe me bik ini, Kejvina zgjodhi që ditëlindjen ta kalojë në një jaht.

Nuk dihet se kush tjetër mund të ketë qënë të pranishëm, mirëpo ditën e djeshme modelja ndau një video ku shihet në krah të një mashkulli.

Të dyja, kanë ndarë video dhe fotografi nga ambienti se ku janë duke qëndruar për ta festuar ditëlindjen. Në videot e publikuara Kejvina dhe Arta shihen duke vallëzuar në bi kini dhe teksa ekspozojnë linjat e tyre trupore.