HYRJELAJMEFesta e “çmendur” e ditëlindjes së Kejvina Kthellës në Dubai me Arta...

Festa e “çmendur” e ditëlindjes së Kejvina Kthellës në Dubai me Arta Elezajn

Modelja, Kejvina Kthella, ka festuar sot ditëlindjen dhe këtë e ka bërë në mënyrën më të mirë të mundshme

Bukuroshja e ekraneve shqiptare duket se e ka festuar ditëlindjen në qytetin e ‘mëkateve’ të Lindjes, Dubai, derisa pjesë e ditëlindjes së saj ka qenë edhe aktorja, Arta Elezaj.

Të dyja, kanë ndarë video dhe fotografi nga ambienti se ku janë duke qëndruar për ta festuar ditëlindjen. Ndërkohë, në videot e publikuara Kejvina dhe Arta shihen duke vallëzuar në bikini dhe teksa ekspozojnë linjat e tyre trupore.

“>

TE TJERA

spot_img