HYRJELAJMESHOWBIZ“T’kom pike t’dobt”/ Fifi i shpreh publikisht “dashurinë” Flori Mumajesit: S’ka asgje...

“T’kom pike t’dobt”/ Fifi i shpreh publikisht “dashurinë” Flori Mumajesit: S’ka asgje ma me vlere per mu se…

Këngëtarja Kosovare Fifi ka bërë një postim në ‘Instagram’ ku ka publikuar nje foto me këngëtarin Flori Mumajesi dhe karahas saj ka bërë një dedikim.

Këngëtarja krah fotos ku duket shumë e afërt me këngëtarin ka vënë në pah rëndësinë e madhe Flori ka për të që sipas Fifit është shumë e madhe sa nuk thuhet me fjalë. Më pas ajo ka falenderuar edhe Brunon dhe Klajdi Harunin që e kanë mbështëtur gjithmonë duke treguar me anë të këtij dedikimi ka tregur afrimitetin që ka me “Threedos”

“S’ka asgje ma me vlere per mu se momentet me notat e shpirtit tend. Do mundohem shume qe te mos i stonoj se vallah e kane rendesine te madhe. Duhej ta beja kohe me pare, e di .. po falenderimi qe kam ndaj teje s’eshte thjesht material , eshte shpirteror dhe nuk thuhet me pak fjale Faleminderit . Faleminderit qe me kupton dhe atehere kur se kuptoj veten .

Faleminderit qe besove e me mbeshtete qe kur une isha thjeshte nje goce nga Kosova . Faleminderit qe me dhe energji e suport kur ne fakt u desh te te jepja. Faleminderit Zotit qe t’kom.

Faleminderit qe ju kom @klajdiharuni & @iambrunooooo ! t’kom pike t’dobt #blessedandgrateful PERJETESISHT ahhh ta qes (hudhrën) ti paraprije renies se msyshit dhe komentoni posht”-ka shkruar ajo.

TE TJERA

spot_img