Moderatorja shqiptare shfaqet pa rroba: Po të shisja kasetën time do te isha miliardere

249

Roza Lati njihet si nga vajzat më të guximshme të showbizit shqiptar. Ajo ka spikatur gjithmonë për mendimet e saj që shpreh lirëshëm, por edhe për pamjen e jashtme me të cilën guxon shume shpesh.

Së fundmi, Roza i ka befasuar të gjithë me disa video të publikuara në Instagram, ku shfaqet pa rroba në një vaskë të mbushur me shkumë.

Vihet re që moderatorja tenton të mbulojë me duar pjesët e trupit, ndërsa bën dhe një deklaratë “të cuditshme”.

“Do të isha miliardere po të shisja kasetën time të….”, shkruan Lati në një prej videove.