Bebe Rexha “pa komplekset”, ekspozon të pasmet e kolme pranë pishinës (FOTO)

Bebe Rexha është një ndër këngëtaret më të dashura dhe të komentuara në “showbizin” e huaj, por jo vetëm, edhe në Shqipëri merr vëmendjen e merituar.

Me postimet e fundit në rrjetet sociale, këngëtarja me origjinë shqiptare tregon se tashmë ajo nuk ka më komplekse me trupin e saj.

Së fundmi Bebe ka ndarë me ndjekësit një foto, ku shfaqet pranë pishinës me bikini ngjyrë të zezë, duke nxjerrë në pah të pasmet e saj të kolme.

Ndonëse në këto foto këngëtares i bien në sy format e kolme apo kilogramët e tepërt, duket se Bebe Rexha nuk e ka më kompleks të postojë foto “të nxehta”, në të cilat tregon format e trupit.

Pak kohë më parë këngëtarja iu bënte thirrje vajzave që të mos kenë komplekse për trupin e tyre, në çfarëdo lloj forme, por ta duan, ta pranojnë dhe ta respektojnë, duke lënë pas paragjykimet e të tjerëve.

 

 

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Shenjat e Horoskopit që martohen në moshë të re

Ka disa shenja që janë alergjikë ndaj martesës dhe...

“Mami, nuk ia dal dot më me babin”, nëna kujton mes lotësh fjalët e të birit 7-vjeçar

Pas 16 vjetësh martesë, në vitin 2019 Silvana vendos...