Trejsi Sejdini tregon format në ishujt Maldive, bllokon komentet në foton “e nxehtë”

206

Trejsi Sejdini është një nga personazhet më të komentuar të showbizit shqiptar. Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku tërheq gjithmonë vëmendje me pozat “e nxehta”.

Së fundmi, ish-miss Shqipëria ndodhet me pushime në ishujt Maldive me rastin e ditëlindjes.

Trejsi i ka surprizuar të gjithë, pasi është shfaqur te pasmet dhe ka nxjerrë në pah format trupore bombastike.

“Format e saj”, ka shkruar ajo krahas imazhit, të cilit i ka bllokuar dhe komentet, duke mos lejuar fansat të japin mendimin e tyre./abcnews.al