Tifozi i veçantë, nga Shkodra me biçikletë për finalen në “Air Albania

Një finale kupe është shumë e rëndësishme për çdo skuadër dhe tifozët e saj por në Shkodër gjithmonë ka tifozë të veçantë dhe shumë pasionantë.

Një i tillë është edhe tifozi që shikoni në video dhe që është nisur me biçikletë me drejtim stadiumin “Air Albania” ku në 19:00 do të luhet ndeshja finale mes skuadrës së tij të zemrës, Vllaznia dhe Skënderbeu”.
Ai tregon edhe arsyen e këtij udhëtimin teksa pranon se tifozët shkodranë vijojnë të ruajnë traditat në mbështetje të “Vllaznisë”.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Dritat më të mahnitshme të Krishtlindjeve nëpër botë

Në Krishtlindje, qytetet ndriçojnë, kopshtet publike janë të ngjyrosura...