SHKODER, AKSIDENT ME DY TE PLAGOSUR

Aksident ne Shkoder. Aksidenti ka ndodhur ne afersi te fshatit Zues.

Dy mjete jane perplasur me njera tjetren. Nga aksidenti kane mbetur dy te plagosur ndersa jane jashte rrezikut per jeten.

Ne aksident jane perplasur nje mjet tip Benz dhe nje mjet tip Volkswagen Sharan.

Policia eshte ne vendngjarje dhe po heton per zbardhjen e plote te ketij aksidenti.

TE TJERA

spot_img