Opaaa… Zgjedh mes Mevlanit dhe Atdheu: Unë i kam fiksim meshkujt me bark

228

Ish-konkurrentja e “Përputhen”, Antonela pranoi në rubrikën “Trotuar” në Top Channel se Mevlanin e ka pëlqyer me të vërtetë, mirëpo nuk e ka dashuruar. “Të kisha rënë në dashuri do e rrë mbeja”, u shpreh Antonela.

E vendosur në zgjedhje mes Atdheut dhe Mevlanit, ish-konkurrentja deklaroi se pëlqimin më të fortë e ka pasur për Mevlanin, si fizikisht ashtu dhe emocionalisht.

“Nuk ishte aq mirë fizikisht Atdheu. Mua më pëlqejnë meshkujt me bark”, tha ajo.