Nuk do trànsmetohet vetëm të shtunën, çfarë do të ndodhë me ‘PërPuthen +40’?

149

PërPuthen është kthyer në një fenomen televiziv që ndiqet nga të gjitha grupmoshat.

Sot ky Reality Show që në qendër ka njohjet mes vajzave dhe djemve ka një shikueshmëri edhe përtej kufijve, kudo në botë ku ka shqiptarë.

Pas suksesit të Për’Puthen që numëron miliona klikime, këto janë ditët e fundit të ‘Përputhen +40’ i cili do zgjasë deri në fund të muajit qershor.

Nga data 31 maj në ekranin e Top Channel, në orën 18:15, nga e hëna në të shtunë do të keni mundësinë të ndiqni “Për’puthen +40”.

“Përputhen +40” do të sjellë tek ju më shumë takime dhe ngjàrje nga protagonistët, të cilët tashmë do të kenë më shumë mundësi që të njohin njeri-tjetrin.

Mes tyre kanë nisur pëlqimet e para, por ende nuk kemi një çift të zyrtarizuar.

Me autore Olsa Muhametin, moderatore Bora Zemanin dhe opinionist Arjan Konomin, “Për’Puthen rinore” që është mbyllur tashmë, théu rekord shikueshmërie në vendin e tonë.

Se çfarë pritet të na sjellë ky emision mbetet për tu parë.

Por diçka është e sigurt. Do të ketë emocione që vetëm dashuria arrin ti falë.