“Do ndodhë nesër”, ministrja Manastirliu jep lajmin FANTASTIK

119

Ministrja Ogerta Manastirliu është shprehur se nesër priten sërish 11,700 doza vaksinash Pfizer.

Postimi i Manastirliut

Me vaksinimin e punonjësve të transportit publik, ia kemi dalë të kryejmë më shumë se 770 MIJË vaksinime për qytetarët mbi 60 vjeç dhe punonjësit e shërbimeve kritike

Nesër priten sërish 11,700 doza vaksinash Pfizer, për të vijuar pa u ndalur me kalendarin e vaksinimit anticovid

#ShqipëriaBuzëqesh