Artan Hoxha mesazh ‘të koduar’ për Ramën, Bashën, Metën dhe Berishën: U del shtrembër sa herë që…

231

Gazetari i njohur Artan Hoxha ka bërë një reagim ironik në rrjetet sociale. Teksa publikon foto ku personazhe të njohur të politikës dhe skenës shfaqen duke bërë shqiponjën shkruan:

“Na dogji malli per nje Shqiponje prej verteti dreqi ta haje…

Dhe nuk e kuptoj, pse ketyre lidereve tane politike, sa here qe mundohen “sinqerisht”, u del shqiponja gjithnje e shtrember…”