MERR FLAKË NË LËVIZJE MAKINA NË SHKODËR

Mbrëmjen e sotme në qendër të qytetit të Shkodrës, një makinë ka marrë flakë gjatë kohës që ishte në lëvizje. Policia bën të ditur se mjeti është përfshirë nga zjarri për shkak të një defekti teknik që ka pasur mjeti tek motori.

Ndërkohë Shërbimet e zjarrfikëses arritën menjëherë në vendngjarje ku dhe bënë të mundur shuarjen e flakëve.

 

TE TJERA