HYRJELAJMESHOWBIZNë fshehtësi të plotë, Tuna bëhet nënë për herë të dytë, zbulohet...

Në fshehtësi të plotë, Tuna bëhet nënë për herë të dytë, zbulohet gjinia dhe emri i bebit

Këngëtarja e njohur, Tuna është bërë nënë për herë të dytë. Lajmin e ëmbël e ka dhënë vetë ajo, pikërisht në ditën e nënës.

Tuna ka treguar se ka sjellë në jetë një djalë, të cilin e ka pagëzuar me emrin Zen.

“Luta Zotin të më sjellë në jetë një mashkull që të më dojë gjithmonë. Ai më bekoi me dy djem. Urime e jetë të gjatë Zenit”, ka shkruar këngëtarja krahas fotove të publikuara në Instagram.

Kujtojmë që Tuna më herët është bekuar edhe një djalë, të quajtur Tian.

 

TE TJERA

spot_img