Zbulohet plani i PS-së, ja kur dhe si do shkarkohet Ilir Meta nga posti i Presidentit

1068

Ministrja Elisa Spiropali ka folur mbi shkarkimin e Presidentit Ilir Meta, duke thënë se procedurat janë firmosur nga socialistët.

- PUBLICITET -

“Kemi mbledhur firmat dhe do ndjekim procedurat parlamentare. Do ta shkarkojmë në Kuvendin e Shqipërisë, pastaj shkon çështja në Gjykatë Kushtetuese”, tha Spiropali për shkarkimin e Metës.

- PUBLICITET -