Tean e Perputhen e nderoi Photoshop-i, por ja si duket ne te vertete ne plazh

517

Tea e Perputhen ka patur renie drastike ne peshe dhe bravo per vullnetin. Ama duket se mendjen ja ka marre Photoshopi.

- PUBLICITET -

Ajo ka publikuar ne Instagram nje foto nga plazhi ku duket me forma shume te mira. Por ne fakt duket qarte perdorimi i Photoshopit pasi krahu nuk eshte aspak ne proporcion me trupin.

Se fundmi Vipat e Bllokut ne Instagram kane publikuar nje foto te Teas teksa rri ne shezllon duke nxjerre trupin e vertete qe ka. Gjithesesi Tea vazhdo me vullnet mund t’ja dalesh.

- PUBLICITET -