Luana Vjollca perballe Bora Zemanit. Dikur ato ishin mike po sot…?

345

Dy moderatoret e ekranit te Top Channel, Luana Vjollca dhe Bora Zemani dikur kane qene mike.

Miqesia e tyre ka filluar pikerisht me karrieren televizive. Vajzat e kane nisur rrugetimin se bashku por nje moment Luana mori hov ne televizion dhe filloi me prezantimin e motit, kurse Bora konkurroi ne Top Fest me nje kenge, te cilen nuk pati sukses. Kaq mjaftoi qe te hiqte dore nga muzika.

E nderkohe qe Luana pas motit ju besua ne Top Channel nje sere emisionesh, Bora ne anen tjeter provoi televizione te ndryshme duke filluar nga Digitalb apo Tring.

Ne te njejten kohe Luana ju perkushtua edhe muzikes, nderkohe qe Bora eshte larguar perfundimisht. Por sot te dyja jane moderatore ne Top Channel dhe mund te themi se jane ne te njejtin stad.

Me luhatjet nder vite, duket se mikeshat e vjetra pas aventurave apo luhatjeve ne boten e televizionit u ritakuan serish.