Gazetarët nuk mbajnë dot të qeshurat me deklaratën e Bashës: Fut ore reklama (Video)

545

Humbja e zgjedhjeve për herë të tretë nga Partia Demokratike nuk është pritur mirë në opinionin publik.

- PUBLICITET -

Përtes kësaj, humbja e disatë për Lulzim Bashën, i cili refuzon të lëshojë kolltukun e tij në drejtimin e partisë, ka bërë që në rrjet të plasin gallatat.

Edhe në emisionin e Ylli Rakipit, gazetarët Arjan Curri dhe Artur Zheji nuk e kanë mbajtur do të qeshurën ndërsa komentonin deklaratën e Bashës, se tani fillon lufta.

Për më shumë ndiqni videon e mëposhtme:

https://fb.watch/5ceBEmvcqb/

- PUBLICITET -