Bashkohen pas 10 vitesh, thyejnë tabu madje edhe rrjetin, çfarë ka ndodhur me artistët shqiptarë

2082

Ditët e fundit po flitet vetëm Soni Malaj dhe Flori Mumajen kjo edhe për shkak të intervistave të shumta që ajo ka dhënë.

- PUBLICITET -

Dyshja e këngëtarëve që para shumë vitesh kanë patur një lidhje mjaft të përfolur, janë bashkuar pas 10 vitesh. Shkak për këtë është bërë një bashkëpunim muzikor tek “Kënga Magjike”. Kënga konkurruese quhet “Versioni Im” dhe është punuar nga Flori.

Ish-çifti kanë vendosur të lënë pas gjithçka në të kaluarën dhe të japin një shembull të mirë për të gjithë. Kjo është një ngjarje e rëndësishme për artin shqiptar duke u bërë kryefjala e medias.

- PUBLICITET -